Aktualności

Uczestnictwo w Kongresie Pożarnictwa w Zespole Hotelowym Antałówka

W dniu 5-6 listopada 2014r. uczestniczyliśmy w Kongresie Pożarnictwa w Zespole Hotelowym Antałówka- Hotel Tatry w Zakopanem Nasi pracownicy przedstawiali uczestnikom konferencji informacji na temat rozwiązań związanych z ochroną przeciwpożarową, ochroną przeciwwybuchową dedykowane dla ochrony obiektów dużego i zwiększonego ryzyka.

Targi SyMas EXPO Kraków

W dniach 29-30 października 2014 roku w nowej hali targowej w Krakowie - EXPO KRAKÓW odbyła się VI edycji Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas,  równocześnie odbyła się V edycja targów utrzymania ruchu – Maintenance. Na stoisku firmowym K-Bausysteme zaprezentowaliśmy nowoczesne rozwiązania z zakresu ochrony przeciwwybuchowej dedykowane dla przemysłu.

Udział w konferencji "Profilaktyka wybuchowa - ATEX"

W dniach 10-11 września 2014r. wzięliśmy udział w konferencji organizowanej przez Ośrodek Certyfikacji Usług Przeciwpożarowych w Poznaniu pt. "Profilaktyka wybuchowa - ATEX" w hotelu "DELICJUSZ" w miejscowości Trzebaw k/Poznania. Nasza propozycja rozwiązań z dziedziny zabezpieczeń przeciwwybuchowych spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników konferencji.

Zaproszenie na konferencję Sosnowiec EXPO-SILESIA

Zaproszenie na konferencję Sosnowiec EXPO-SILESIAZapraszamy na konferencję, która odbędzie się w dniu 28.08.2014 w Sosnowcu EXPO SILESIA poświęconą projektowaniu instalacji, przygotowaniu, realizacji i właściwej eksploatacji obiektów budowlanych oraz inteligentnemu budownictwu w aspektach projektowych.Tematyka przewodnia konferencji: instalacje elektryczne, ochrona odgromowa i przeciwprzepięciowa budynków, zasilanie awaryjne w praktyce w świetle aktualnie obowiązujących przepisów prawnych, inteligentne budownictwo aspekty projektowe.Nasi pracownicy będą Państwu służyć informacjami na tematy związane z ochrona przeciwpożarową, ochroną przeciwwybuchową oraz zaprezentują system perymetryczny do ochrony obiektów dużego i zwiększonego ryzyka.

Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa K-Bausysteme Sp. z o.o. Sławomira Krzemienia

W dniu 29 czerwca 2014 odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Prezesa K-Bausysteme Sp. z o.o. Sławomira Krzemienia.Zawodnicy startowali w konkurencji specjalnej: pistolet centralnego zapłonu, karabin centralnego zapłonu oraz strzelba gładko lufowa w konkurencji TRAP. Poniżej zdjęcia z imprezy.

Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa K-Bausysteme Sp. z o.o. Sławomira Krzemienia

Prezes K-Bausysteme Sp. z o.o. Sławomir Krzemień oraz nagrody dla najlepszego zawodnika w konkurencji

Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa K-Bausysteme Sp. z o.o. Sławomira Krzemienia

Wiesław Chiliński Sekretarz KSS „VIS” LOK Gostyń i Sławomir Krzemień K-Bausysteme Sp. z o.o. przed wręczeniem nagrody

Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa K-Bausysteme Sp. z o.o. Sławomira Krzemienia

Krzysztof Woźniak Prezes KSS „VIS” LOK Gostyń , Wiesław Chiliński Sekretarz KSS „VIS” LOK Gostyń, zwycięzca konkurencji specjalnej, Sławomir Krzemień Prezes K-Bausysteme Sp. z o.o.

Zaproszenie na konferencję na terenie Centrum Biznesowym SYNERGIA

Zapraszamy na nasze stoisko na konferencji, która odbędzie się w dniu  25 czerwca 2014 na terenie Centrum Biznesowym SYNERGIA, ul. Wólczańska 128/134, 90-527 Łódź, sala na parterze.Konferencja jest organizowana z myślą o projektantach i działach technicznych firm sektora branży przeciwpożarowej, budowlanej i elektroenergetycznej oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką projektowania, montażu i eksploatacji obiektów budowlanych.Nasi pracownicy będą Państwu służyć informacjami na tematy związane z ochrona przeciwpożarową, ochroną przeciwwybuchową oraz zaprezentują system perymetryczny do ochrony obiektów dużego i zwiększonego ryzyka.

Informacja dla inwestorów, projektantów i wykonawców

Informujemy, że wydaliśmy specjalistyczny katalog poświęcony systemom zabezpieczeń dla obiektów zabytkowych, muzealnych oraz sakralnych, który obejmuje swoim zakresem podstawy prawne, opracowania oraz ofertę produktową zabezpieczeń dedykowaną dla tego typu obiektów.

Na szczególną uwagę zasługują nowe produkty :

  • System sygnalizacji ALTAIR, który jest systemem hybrydowym, może występować zarówno w wersji przewodowej jak i bezprzewodowej. W wersji bezprzewodowej występują radiowe czujki dymu oraz radiowy ROP z certyfikatem CNBOP.
  • System Ronyo Gallery, który pozwala monitorować kraty obiektów, ogrodzenia, jak również zabezpieczyć przed kradzieżą dzieła sztuki ( rzeźby, obrazy)

Katalog możecie Państwo otrzymać w wersji drukowanej lub w wersji elektronicznej, prośbę o wysyłkę prosimy przesyłać na adres e-mail: biuro@k-bausysteme.pl

Zaproszenie na konferencję instalacje niskoprądowe

Zaproszenie na konferencję instalacje niskoprądowe, inteligentny budynek, energetyka Poznań 24.04.2014Zapraszamy na nasze stoisko na konferencji, która odbędzie się w dniu  24 kwietnia 2014 na terenie WORLD TRADE CENTER - MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH przy ul. Bukowskiej 12, sala konferencyjna na I piętrze i jest organizowana z myślą o projektantach i działach technicznych firm sektora branży przeciwpożarowej, budowlanej i elektroenergetycznej oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką projektowania, montażu i eksploatacji obiektów budowlanych.Nasi pracownicy będą Państwu służyć informacjami na tematy związane z ochrona przeciwpożarową, ochroną przeciwwybuchową oraz zaprezentują system perymetryczny do ochrony obiektów dużego i zwiększonego ryzyka.

Zapraszamy na nasze stoisko na Kongresie Pożarnictwa Katowice

Stoisko na Kongresie Pożarnictwa KatowiceZapraszamy na nasze stoisko na KONGRESIE POŻARNICTWA KATOWICE 2014, który odbędzie się 16 kwietnia 2014 w Qubus Hotel Prestige Katowice, ul. Uniwersytecka 13. Nasi pracownicy będą Państwu służyć informacjami na tematy związane z ochrona przeciwpożarową, ochroną przeciwwybuchową oraz zaprezentują system perymetryczny do ochrony obiektów dużego i zwiększonego ryzyka.

Udział w konferencji naukowo-technicznej

W dniu 10 kwietnia 2014 na Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO w Poznaniu wzięliśmy udział w konferencji naukowo-technicznej pt. „Badanie przyczyn i skutków pożarów w zakresie wymagań techniczno-budowlanych”, gdzie na stoisku firmowym prezentowaliśmy rozwiązania techniczne zabezpieczeń dla stref zagrożenia wybuchem.Na zaproszenie firmy K-Bausysteme Sp. z o.o., mgr inż. Arkadiusz Waligóra wybitny specjalista w dziedzinie systemów sygnalizacji pożaru wygłosił wykład pt. "Systemy liniowych czujek temperatury - analiza dostępnych rozwiązań w aspektach technicznych oraz prawnych” , komentarz końcowy wygłosił mgr inż. Dariusz Zgorzalski starszy specjalista w Zakładzie Certyfikacji Instytutu Techniki Budowlanej. Wykład skierowany był do audytorów ubezpieczeniowych, inspektorów nadzoru, funkcjonariuszy PSP, rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz projektantów.Treść wykładu mgr inż. Arkadiusza Waligóry można otrzymać w formie prezentacji elektronicznej, prośbę o wysyłkę prosimy przesyłać na adres e-mail:

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO

Udział w Konferencji zorganizowanej przez SITP Oddział Dolnośląski

W dniu 9 kwietnia 2014 uczestniczyliśmy w konferencji zorganizowanej przez SITP Oddział Dolnośląski „odporność ogniowa konstrukcji budowlanychweryfikacja i projektowanie w oparciu o eurokody” , gdzie na stoisku firmowym prezentowaliśmy zabezpieczenia dla stref zagrożenia wybuchem oraz systemy perymetryczne RFID dla obiektów dużego i zwiększonego ryzyka.

Spotkanie Partnerów Schneider Electric Polska

W dniu 3 kwietnia 2014 na zaproszenie Schneider Electric Polska wzięliśmy udział w SPOTKANIU PARTNERÓW, które odbyło się w hotelu Grand Tiffi w Iławie.Organizatorami spotkania byli: Pion Budynków, Pion Sprzedaży Inwestycyjnej oraz Pion ITB.Firma K-Bausysteme Sp.z o.o. otrzymała klasę autoryzacji Złoty Integrator Systemów Schneider Electric Polska za rok 2013.

Spotkanie Partnerów Schneider Electric Polska

Od lewej stoją:
Dyrektor Marek Majchrzak K-Bausysteme Sp. z o.o.,
Wiceprezes Jacek Parys Schneider Electric Polska,
Sebastian Kulikowski Pelco by Schneider Electric

Informacja dla inwestorów, projektantów, rzeczoznawców ds. zabezpieczeń ppoż i wykonawców

Informujemy, że wydaliśmy specjalistyczny katalog poświęcony systemom zabezpieczeń dla stref zagrożenia wybuchem, który obejmuje swoim zakresem podstawy prawne, opracowania ATEX oraz ofertę produktową zabezpieczeń w wykonaniu EX:detekcję ppoż., sygnalizację , oświetlenie , monitoring CCTV i RFID, wentylację, systemy tłumienia wybuchu, rozdzielnice i obudowy, kasety i panele sterownicze oraz pozostały osprzęt (dławnice, gniazda, puszki, trasy kablowe, przewodniki optyczne, aparaty telefoniczne). Katalog możecie Państwo otrzymać w wersji drukowanej w formie segregatora lub w wersji elektronicznej, prośbę o wysyłkę prosimy przesyłać na adres e-mail:

Informacja dla  inwestorów, projektantów, rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych i wykonawców

Informacja dla inwestorów, projektantów i wykonawców

Informujemy, że wydaliśmy specjalistyczny folder poświęcony systemom monitoringu obiektów w miejscach zwiększonego ryzyka,monitoringu osób w obiektach oraz system perymetryczny do monitorowania ogrodzeń w oparciu o rozwiązaniafirmy Ronyo Technologies s.r.o. Folder jest dostępny w wersji drukowanej lub elektronicznej,prośbę o wysyłkę prosimy przesyłać na adres e-mail: atex@k-bausysteme.pl

K-Bausysteme Integrator Systemów Bezpieczeństwa Konferencja naukowo technicznaK-Bausysteme Integrator Systemów Bezpieczeństwa Konferencja naukowo techniczna

Konferencja naukowo techniczna

K-Bausysteme Integrator Systemów Bezpieczeństwa Konferencja naukowo technicznaW dniu 4 grudnia 2013 firma K-Bausysteme uczestniczyła w VII konferencji naukowo-technicznej o tematyce„INSTALACJE ELEKTROENERGETYCZNE W ASPEKCIE WYMAGAŃ TECHNICZNO-POŻAROWYCH I WYBUCHOWYCH W OBIEKTACH” zorganizowanej przezOśrodek Certyfikacji Usług Przeciwpożarowych SITP Sp. z o.o. w Poznaniu

Poprzednia 1 2 Następna

Powered by CuteNews