O firmie

K-Bausysteme Sp. z o.o.

Kompleksowe usługi w zakresie wykonywania zabezpieczeń przeciwpożarowych

Zapewniamy naszym klientom

Firma K-Bausysteme Sp. z o.o. została założona w 2004 roku. Z najwyższym priorytetem traktujemy indywidualne podejście do klienta gwarantujące troskę o jego potrzeby i wymagania. Wykorzystując światowej klasy technologie oraz unikatowe rozwiązania dostarczamy naszym Klientom wymierne korzyści biznesowe wnosząc wartość dodaną do ich działalności.

Zakres funkcjonowania firmy obejmuje najważniejsze sektory gospodarki a nasze usługi i rozwiązania techniczne dopasowujemy do kluczowych segmentów rynku m.in.:

- przemysłowego,
- budownictwa kubaturowego,
- rolniczego,
- leśnego,
- administracji publicznej.

Ugruntowaną pozycję na rynku uzyskaliśmy dzięki unikalnym rozwiązaniom technicznym i systematycznemu podnoszeniu kompetencji biznesowych. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, przy jednoczesnym zapewnieniu kompleksowego wsparcia od konsultacji, projektowania, doboru urządzeń, przez montaż, wdrożenie i uruchomienie urządzeń, szkolenia, serwis, do kontroli i sterowania pracą a także włączanie tych urządzeń do współpracy z już funkcjonującymi systemami. Gwarancją jakości naszych usług są certyfikacje oraz statusy partnerstwa kluczowych dostawców rozwiązań i technologii, jak również referencje obiektowe. Dysponujemy potencjałem pozwalającym zrealizować nawet najtrudniejsze zadania inwestycyjne. Wyspecjalizowana kadra techniczna jest do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy projektantów branżowych do siedziby naszej firmy w Poznaniu na regularnie organizowane szkolenia techniczne.

 1. Projektowanie i ekspertyzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej
 2. Przegrody ppoż. - drzwi ,bramy i ścianki przeciwpożarowe i dymoszczelne
 3. Systemy oddymiania oraz odprowadzania wysokiej temperatury i gazów
 4. Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych, dylatacji, przepustów kablowych, przejść instalacyjnych
 5. Systemy sygnalizacji pożaru
 6. Usługi montażu i napraw urządzeń przeciwpożarowych1
 7. Przeglądy okresowe i konserwacje urządzeń i instalacji przeciwpożarowych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 21 kwietnia 2006 roku.
 8. Oferowane przez nas wyroby posiadają niezbędne, wymagane prawem dokumenty dopuszczające je do stosowania w budownictwie.
 1. Doradztwo i konsultacje techniczne
 2. Przygotowanie inwestycji do odbioru końcowego przez jednostki terenowe Państwowej Straży Pożarnej.
 3. Wszystkie powierzone nam zadania staramy się realizować szybko i solidnie, mając nadzieję, że możliwości techniczne i profesjonalna obsługa zaspokoją Państwa wymagania.
 4. Działamy na terenie województw: wielkopolskiego , dolnośląskiego i lubuskiego