Targi Ferma 2020. Złoty Medal FERMA 2020 dla nagrzewnicy gazowej EKOCIKKI 80 przeznaczonej dla ferm drobiu.

W dniach 14-16 lutego firma K-BAUSYSTEME zaprezentowała się podczas XXIII edycji targów Ferma dedykowanych dla hodowców drobiu, świń oraz bydła. Jest to największa z tego typu wystaw w Polsce, która zgromadziła blisko 250 wystawców oraz 30 000 zwiedzających.

Ekspozycja naszej firmy znajdowała się w głównej hali EXPO i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

Podczas tegorocznej edycji dużą wagę przywiązaliśmy do nowości, które zaprezentowaliśmy na naszym stoisku. Należał do nich m.in. zewnętrzne nagrzewnice gazowe EKOCIKKI 80 i SUPERCIKKI 80, które w szczególności dedykowane są dla hodowców drobiu. Rozwiązanie to pozwala przede wszystkim nie ograniczać przestrzeni wewnątrz budynku inwentarskiego wewnętrznymi urządzeniami grzewczymi, a także poprawia poziom bezpieczeństwa z uwagi na brak potencjalnych źródeł wycieku gazu.

Nagrzewnice gazowe EKOCIKKI 80 z zamkniętą komorą spalania są odpowiedzią na potrzeby rynkowe naszych klientów. Zamknięta komora spalania zapewnia czyste powietrze pozbawione pary wodnej i dwutlenku węgla. Montaż na zewnątrz kurnika ogranicza dostęp osób postronnych przy serwisowaniu i przeglądach co jest bardzo ważne w dobie licznych epidemii ptasiej grypy. Instalacja gazowa zasilająca nagrzewnice może w całości zostać zamontowana na zewnątrz kurnika pod ziemią i w znacznym stopniu obniżyć zagrożenie pożarowe na obiekcie.

Za innowacyjne rozwiązania opisane powyżej nagrzewnica gazowa EKOCIKKI 80 została nagrodzona Złotym Medalem FERMA oraz NOWOŚĆ 2020 przez Szacowną Kapitułę Targów FERMA 2020.
https://targiferma.com.pl/program/nowosci-medale/

Na naszym stoisku nie zabrakło również urządzeń zasilanych wodą do ogrzewania obiegów trzody chlewnej wykonanych ze stali nierdzewnej, które doceniane były za wysoką jakość wykonania.

Bardzo ważnym aspektem targów były spotkania z Państwem. Dzięki przeprowadzonym rozmowom mogliśmy dowiedzieć się, jakie są Państwa oczekiwania. Tak cenne informacje pozwalają nam udoskonalać nasze rozwiązania oraz przygotowywać oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Niezmiernie cieszą nas spotkania z klientami, którzy zaufali naszej firmie i korzystają z naszych rozwiązań w swoich budynkach inwentarskich.

Tegoroczne targi Ferma uważamy za bardzo udane.

Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stoiska i mamy nadzieję, że będzie to kolejny rok wspólnych realizacji.