Templari

Templari

Firma Templari została założona w 2006 roku przez Gianluca i Massimo Masiero w celu oferowania inżynierskich rozwiązań instalacyjnych wykorzystujących technologię “pomp ciepła” nowej generacji o bardzo niskim wpływie na środowisko.

Bijącym sercem firmy, owocem pasji i umiejętności zawodowych dwóch braci, jest dział badawczo-rozwojowy, w którym powstają najnowocześniejsze produkty, takie jak KITA, innowacyjna, jedyna w swoim rodzaju pompa ciepła, całkowicie zaprojektowana i zaprojektowana we Włoszech.

KITA AIR została zaprojektowana, aby zaspokoić potrzebę ogrzewania i klimatyzowania środowisk pracy, takich jak biura, wiaty przemysłowe, magazyny i warsztaty. Jest to pompa ciepła powietrze-powietrze idealna do dużych przestrzeni, które wymagają wysokiej wydajności i gdzie koszty eksploatacji oraz poszanowanie środowiska są priorytetowymi wymaganiami.

Z biegiem czasu linie produktów KITA i KITA AIR ewoluowały i wprowadzono istotne ulepszenia w działaniu i konstrukcji. Zaowocowało to produktami dostępnymi obecnie na rynku: pompami ciepła, które łączą technologię i innowacyjność z wyrafinowanym designem, zapewniając wysoką wydajność nawet w ekstremalnie niskich temperaturach zewnętrznych (poniżej -20°C).

Linie KITA firmy Templari to ekologiczne rozwiązanie, które nie wymaga integracji kotłów, eliminując w ten sposób raz na zawsze paliwa kopalne, które są szkodliwe dla środowiska. Każdego dnia Templari inwestuje ogromne zasoby, umiejętności i profesjonalną wiedzę, aby zapewnić ciągłą ewolucję wydajności swojej gamy produktów, wdrażając nowe rozwiązania i funkcje, które sprawiają, że serie produktów KITA są coraz bardziej wydajne i ekologiczne, aby zaspokoić jak najszerszy zakres wymagań Klientów.