17 edycja targów FORUM WENTYLACJA 2019

Dobiegło końca najważniejsze wydarzenie branżowe, w którym firma K-Bausysteme wzięła udział po raz kolejny: Targi Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja, mające miejsce 05-06 marca 2019 r. w nowej lokalizacji, nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO w Warszawie.

Równolegle z targami, na 3 odrębnych salach odbył się cykl specjalistycznych seminariów, skierowanych w szczególności do szerokiego grona projektantów, inwestorów, instalatorów, użytkowników instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz pozostałych zainteresowanych.

Na naszym stoisku, zgodnie z zapowiedzią, została zaprezentowana nowa kondensacyjna nagrzewnica gazowa PMX wyposażona w palnik gazowy typu premix o szerokim zakresie modulacji od 100% do 30% nominalnej mocy cieplnej. Palniki premix charakteryzują się wysoka sprawnością do 106% mocy cieplnej, oraz niską emisją tlenków azotu NOx Klasa 5 emisji. Oferta produktowa nagrzewnic PMX składa się siedem modeli o mocy cieplnej od 6 kW do 120 kW, wydajność przepływu powietrza od 1600m3/h do 13000 m3/h. Urządzania charakteryzują się prostym montażem i eksploatacją. Nagrzewnice PMX są zgodne z restrykcyjnymi wymaganiami dyrektywy ECO DESIGN 2018.

Dziękujemy bardzo, po raz kolejny za zainteresowanie naszą ofertą i liczny udział w Targach!