51edycja FierAvicola 2019 Forli – Włochy. Międzynarodowe targi branży produkcji i przetwórstwa drobiu.

W dniach 27-29 marca 2019 odbyły się w Forli we Włoszech (region Emilia-Romania) 51. Międzynarodowe targi branży produkcji i przetwórstwa drobiu FierAvicola 2019, w których znaczącym wystawcą była po raz kolejny firma TECNOCLIMA S.p.A. Gościnnie w tym wydarzeniu wzięła udział również firma K-Bausysteme.

Firma TECNOCLIMA jest renomowanym producentem nie tylko urządzeń nadmuchowych HVAC ale także szerokiej gamy wysokowydajnych nagrzewnic dla ferm i budynków inwentarskich. W ciągu ostatnich lat firma odnotowała spektakularny progres sprzedaży nagrzewnic powietrza dla hodowli drobiu zarówno na rynku europejskim jak i poza nim.

W trakcie trzydniowej imprezy targowej TECNOCLIMA zaprezentowała m.in. najnowszy model EKOCIKKI 80 – kompaktowej nagrzewnicy powietrza do instalacji na zewnątrz z palnikiem gazowym i wymiennikiem ciepła. Zewnętrzny montaż urządzeń nie ogranicza powierzchni wewnątrz budynków inwentarskich i  znacząco poprawia funkcjonalność hodowli oraz zwiększa poziom bezpieczeństwa, chociażby tylko z powodu prowadzenia całej instalacji gazowej na zewnątrz.

Na stoisku wystawione zostały także inne modele urządzeń, jak wymiennikowa nagrzewnica EKOCIKKI 130 do instalacji na zewnątrz z palnikiem gazowym lub olejowym, bestseller Supercikki 80 – bezwymiennikowa nagrzewnica gazowa o sprawności 100%, czy nagrzewnice wodne AZN i specjalnie dedykowane dla budynków drobiarskich AQUACIKKI wyposażone w wymiennik wodny zabezpieczony powłoką antykorozyjną z szeroko rozstawionymi lamelami, które zapobiegają gromadzeniu się zanieczyszczeń i ułatwiają czyszczenie wodą, również pod wysokim ciśnieniem.

FierAvicola to jedna z najbardziej prestiżowych imprez targowych B2B we Włoszech i w Europie dla profesjonalistów z branży drobiarskiej, koncentrująca się na innowacyjności i technologii. Dzięki swojemu położeniu i charakterowi pozwala na rozwijanie branżowych kontaktów handlowych na rynkach regionu śródziemnomorskiego i Europy Wschodniej.

Wszystkie zaprezentowane podczas targów FierAvicola 2019 urządzenia znajdują się w ofercie sprzedaży K-Bausysteme dla budynków inwentarskich.