Fraccaro – nowy producent w ofercie K-Bausysteme

FRACCARO - MCE 2022 MILANO

Targi MCE 2022 – Mostra Convegno Expocomfort, które odbyły się w dniach 28.06-01.07.2022 w Mediolanie były okazją do odwiedzenia stoiska firmy Fraccaro s.r.l. – nowego producenta w naszej ofercie. K-Bausysteme Sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń promiennikowych marki Fraccaro w Polsce.

Fraccaro to europejska marka specjalizująca się w produkcji systemów ogrzewania i chłodzenia promiennikowego o szerokim zastosowaniu oraz bardzo wysokiej jakości i trwałości. W programie produkcji posiada m.in. gazowe promienniki rurowe i ceramiczne, promienniki wodne i parowe, pasy promieniujące Girad, a także panele elektryczne i kurtyny powietrzne.

Więcej informacji na: https://k-bausysteme.pl/hvac/promienniki/

Promienniki podczerwieni Fraccaro przeznaczone są do zastosowań przemysłowych a także obiektach użyteczności publicznej, jak: hale produkcyjne i magazyny, hangary, warsztaty, salony samochodowe, sale sportowe, kościoły oraz biura, banki, hotele, szpitale, lotniska.

Niektóre modele promienników mogą być stosowane w procesach technologicznych do suszenia, wygrzewania, rozmrażania, etc.

Wśród nowości zaprezentowanych na targach można było zobaczyć nowy model pasów promieniujących GIRAD z modułem kondensacyjnym do odzysku ciepła ze spalin. Pasy promieniujące dostępne są także w wersji GIRAD HYBRID współpracującej z pompą ciepła.

FRACCARO LOGO
FRACCARO PANRAD
PANRAD
FRACCARO GIRAD
GIRAD
FRACCARO GIRAD KONDENSACYJNY
GIRAD CONDENS
FRACCARO GIRAD HIBRID
GIRAD HYBRID
FRACCARO SUNRAD
SUNRAD
FRACCARO PLAFORAD W
PLAFORAD W
FRACCARO PLAFORAD Q
PLAFORAD Q