Tecnoclima i K-Bausysteme na targach MCE 2022

Tecnoclima S.p.A_MCE 2022

Za nami 42 edycja targów MCE – Mostra Convegno Expocomfort ! Po dłuższej przerwie i wielokrotnej zmianie terminu z powodu epidemii Covid-19, w dniach 28.06-01.07.2022 w Centrum Targowym Fiera Milano we Włoszech odbyły się jedne z najważniejszych targów branży HVAC+R.

Tecnoclima S.p.A. – producent i tradycyjny uczestnik targów MCE, zaprezentowała na swoim stoisku nowoczesne urządzenia do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji budynków wielkokubaturowych, odpowiadające obecnym wymaganiom rynku HVAC w tym sektorze.

Reprezentacja K-Bausysteme Sp. z o.o. – wyłącznego dystrybutora Tecnoclima S.p.A. w Polsce, miała okazję osobiście spotkać się z nowym, młodym i kreatywnym zespołem producenta.

Na stoisku Tecnoclima S.p.A. mieliśmy okazję zobaczyć rooftopa SMARTBOXY do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, kondensacyjny moduł grzewczy SC 1000 o mocy cieplnej 1,16 MW ! a także najnowszy model nagrzewnicy wolnostojącej WIMBLEDON z kondensacyjnym modułem grzewczym i palnikiem premix, która przeznaczona jest do kortów z namiotami pneumatycznymi, a także namiotów sportowych z konstrukcja nośną.

Ponadto miejsce na podium zajęły wysokosprawne nagrzewnice kondensacyjne z palnikiem modulowanym premix do montażu naściennego serii PMX oraz CMX/K z komorą mieszania, przeznaczona do montażu zewnętrznego.

Więcej informacji dotyczących wymienionych urządzeń Tecnoclima zamieszczonych jest również na naszej stronie: https://k-bausysteme.pl/hvac-ogrzewanie-wentylacja-klimatyzacja/

Tecnoclima SMARTBOXY + SC 1000_MCE2022
Tecnoclima SC 1000_MCE2022
Tecnoclima PMX, CMX-K, WIMBLEDON_MCE 2022
Tecnoclima WIMBLEDON 120_MCE2022