NOWOŚĆ – Nagrzewnica EKOCIKKI PLUS

Nagrzewnica EKOCIKKI PLUS stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby hodowców, którzy wolą stosować systemy ogrzewania czystym powietrzem. Innowacyjny model EKOCIKKI PLUS jest doskonałą alternatywą dla bezwymiennikowych nagrzewnic gazowych, które tradycyjnie stosowane są na fermach drobiu. Dzięki technologii z wymiennikiem ciepła EKOCIKKI PLUS całkowicie eliminuje emisję CO2, CO i NOx, oraz wilgoci do pomieszczenia, co zmniejsza potrzebną ilość powietrza wentylacyjnego i zapewnia zdrowe środowisko wzrostu dla drobiu.

Nagrzewnica  powietrza EKOCIKKI PLUS, jest specjalnie zaprojektowana dla hodowców drobiu  i ma szeroki  zakres mocy  od 110 kW do 40 kW, który można osiągnąć   poprzez zastosowany modulowany palnik, który  zapewnia elastyczny zakres pracy grzewczej i zwiększa  wydajność procesu wewnątrz  ogrzewanego budynku.

Automatyka:

  • sygnał załączenia palnika ON-OFF
  • sygnał modulacji mocy palnika 0-10V
  • sygnalizacja blokady palnika
  • sygnał załączenia/wyłączenia wentylatora nawiewu

Gazowe nagrzewnice EKOCIKKI PLUS zapewniają bezpośrednią dystrybucję ciepłego powietrza (nie wymagają kanałów powietrznych).
Gazowe nagrzewnice EKOCIKKI PLUS wyposażone są w sprawdzony palnik modulowany premix od 110 kW do 40 kW, który zapewnia wysoką wydajność pracy i może być zasilany gazem ziemnym, propanem lub butanem. Płomień i proces spalania gazu jest całkowicie zamknięty wewnątrz komory spalania wykonanej z materiałów odpornych na obciążenia termiczne i korozję.